Fiat Egea Test Sürüşü


IMG-20151114-WA0000Fiat Egea B sınıfı bir araç olup,sınıfına göre gerçekten çok iyi bir araç.Örneğin B sınıfı araçlar Fiesta,Corsa,Hundai İ20,Polo,Clio,Dacia Sandero,Albea gibi araçlar olup sınıfına göre değerlendirildiğinde başarılı bir modeldir.Yine C sınıfı araçlarla birlikte değerlendirecek olursak Linea,Fluence,Jetta,Corolla,Golf,Honda Civic gibi araçlarlada yarışır niteliktedir.
www.fiategeaclub.com

Görünüş ve konfor açısından gayet şık bir araç,güvenlik açısındanda yeterli donanıma sahiptir.
Test Sürüşünde 1.6 Multijet Urban modelini kullandık.120 beygirlik motor uzun yolda performansını hissettiriyor ,fakat düşük devirde aynı performansı alamıyoruz.Sürüş açısından Linea’ya benzemekte,direksiyon üzerinden kumanda özelliği bulunup, yol bilgisayarı tft ekranlı olup, ayrıca dolu modelinde navigasyon ,geri görüş kamerası bulunmatadır.
Yine sınıfına göre bir aile icin geniş hacimli olup,ayrıca bagajı 520 lt’dir.Ses yalıtımı iyi olup,dışarıdan gelen sesleri ve motor sesini hissettirmiyor.
Virajlarda gayet iyi bir yol tutuşu var,oturaklı bir araba izlenimi veriyor,yakıtını az yakıyor.Özet olarak konforlu,şık ve sınıfının lideri olacak bir araç.
İncelemenin devamı İçin www.fiategeaclub.com adresini ziyaret ediniz.


Bir cevap yazın